Garantija

 

Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Visoms  prekėms mūsų el.parduotuvėje yra taikoma 2 metų garantija!

 

Sugedus prekei dėl garantinio remonto atlikimo Jūs turite kreiptis garantiniame talone nurodytais prekės garantinio remonto aptarnavimo serviso (-ų) adresais.

 

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, remontas atliekamas nemokamai, jeigu prekė yra nepažeista ir ji buvo naudojama kaip nurodyta instrukcijoje. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo prekių garantiniam nemokamam remontui, jei Pirkėjas nesilaikė naudojimo instrukcijoje nustatytos prekių eksplotacijos tvarkos.

 

Atkreipiame dėmesį, kad:

  • gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims;
  • visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas;
  • suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos sąlygos galioja likusį garantijos laiką.

 

Pateikdamas prekę remontui, Jūs būtinai privalote pateikti galiojantį prekės garantinį taloną arba jį prilygstantį kitą dokumentą ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą).

 

 

Prekių grąžinimas

 

Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti prekės nenurodydami priežasties.

 

Norėdami pasinaudoti teisę atsisakyti prekės, turite mums pranešti apie savo sprendimą atsisakyti prekės užpildžius pavyzdinę prekės atsisakymo formą ir pateikti ją el. paštu arba pristatyti kartu su preke.

 

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, mes Jums grąžinsime visus Jūsų už prekę sumokėtus pinigus, prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Pinigų grąžinimą atliekame bankinu pavedimu per 3 darbo dienas, Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių.

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad:

1)     negrąžinsime Jūsų papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad Jūs aiškiai pasirinkote kitą, nei mūsų pasiūlytas pigiausias įprastinis prekės pristatymo būdas;

2)     Jūs atsakote už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.


PagrindinisPagrindinisKrepšelis  

(tuščia)
 

FACEBOOK


EEĮ ATLIEKOS


Perkantys prekes tos pačios paskirties seną buitinę techniką gali priduoti į UAB "Ligajos techniką", adresu
Žvalgų g. 8, Vilnius